SynotTip Sport Online

 

 

Totalizators Online vidē ir lielisks izklaides veids, kura izmantošana ir pavisam vienkārša un ērta. Izvēlies sev tīkamākās sporta pārraides un izbaudi jaunu likmju likšanas pieredzi!

 

Online totalizatora priekšrocības

 

 • Piedalīties sporta totalizatorā, neizejot no mājas. Izmantojot datoru vai planšeti, vērot sporta pārraides un likt likmes tiešsaistē
 • Veicot totalizatora likmes, pelni SynotTip punktus, kurus iespējams apmainīt pret reālu naudu ar maiņas kursu – 1000 VIP punkti pret 10 EUR. Vairāk par punktu uzkrājumu sistēmu izlasīt ŠEIT.
 • Jautājumu gadījumā izmanto SynotTip atbalsta dienesta palīdzību, kas pieejams visu diennakti latviešu, krievu un angļu valodā.
 • Reģistrētie klienti var saņemt Joker klienta karti, sazinoties ar klientu atbalsta dienestu vai ierodoties jebkurā SynotTip likmju pieņemšanas vietā. Kartes priekšrocības ŠEIT.
 • Droša naudas iemaksa un izmaksa, kā arī datu aizsardzība

 

 

Kas Tev jādara, lai piedalītos Online totalizatorā?

 

 1. Veic reģistrāciju ŠEIT
 2. Ieej sistēmā ar reģistrācijas procesā izvēlēto lietotājvārdu un paroli.
 3. Veic iemaksu spēlētāja kontā, izmantojot internetbanku, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu. Minimālā iemaksa ir 10EUR.
 4. Izvēlies “laika filtru” vai sporta notikumus kreisajā izvēlnē uz kuru vēlies veikt likmi un tur redzēsi SynotTip likmju piedāvājumu.
 5. Izvēlies likmju koeficientus un tie tiks pievienoti kuponam labajā pusē.
 6. Ievadi summu ar kādu vēlies veikt likmi un atkārtoti pārliecināties par kuponā ievadīto informāciju.
 7. Apstiprini likmi, nospiežot “Likme”.
 8. Pēc likmes veikšanas, tā statusu var aplūkot “Mans konts / Likmju vēsture”.

 

 

Interneta vietne sport.synottip.lv

 

 • Sadaļā SPORTS pie sporta kategorijām, izvēlies iecienītāko sporta veidu, ieklikšķini uz izvēlētā notikuma koeficienta, kombinē notikumus, veidojot kuponu ar līdz pat 50 notikumiem. Minimālā likme ir 0.10 EUR. Maksimālais kupona laimests ir 150 000 EUR Laimests ir atkarīgs no notikumu skaita kuponā.
 • Sadaļā LIVE LIKMES veic likmes uz notikumiem to norises laikā. Seko līdzi spēlei un paralēli prognozē spēles vai notikuma iznākumu. Piedāvājums uz LIVE notikumiem mainās ik pēc sekundes, piedāvājot veikt likmes, sākot ar “vārtu skaitu” līdz “noteikta spēlētāja nākamajiem vārtiem”.
 • Sadaļā Rezultāti vari apskatīties noslēgušos Notikumu rezultātus, atlasot Notikumus pēc kategorijas vai datuma.
 • Sadaļā Statistika vari apskatīties komandu un spēlētāju iepriekšējo spēļu statistiku.
 • Sadaļā Palīdzība vari iepazīties ar likmju veikšanas instrukciju, kā arī atrast detalizētus skaidrojumus Online totalizatora izmantošanai.
 • Sadaļā Akcijas iespējams izvēlēties īpašos piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem SynotTip klientiem.

 

Īsfilma “Svētais Grāls”