Darbs birojā

Pievienojies Joker komandai!

JOKER LTD birojs atrodas Katrīnas ielā 12, Rīgā. Uzņēmumā darbs tiek nodrošināts 60 dažādu amatu pārstāvjiem. Izvēlies sev atbilstošāko vakanci un kļūsti par vienu no mūsu lielās 500 darbinieku komandas dalībniekiem.

 

Mēs ik dienu veicam visdažādākos darba pienākumus, taču mūs visus vieno kopēja pārliecība un vēlme attīstīties kā profesionālajā, tā arī personīgajā jomā.

 

 

Kāpēc strādāt pie mums?

Stabils atalgojums
Stabils atalgojums

Atalgojums. Mēs piedāvājam stabilu un tirgus situācijai atbilstošu, vienmēr laikā izmaksātu  darba algu

Profesionālā pilnveidošanās
Profesionālā pilnveidošanās

Profesionālā pilnveidošanās. Mēs nodrošinām apmācības pirms darba uzsākšanas un sniedzam iespējas regulārai profesionālo zināšanu un prasmju pilnveidošanai.

Veselības apdrošināšana
Veselības apdrošināšana

Veselības apdrošināšana. Mēs, atbilstoši uzņēmuma iekšējai politikai, nodrošinām darbiniekiem veselības un dzīvības apdrošināšanu.

Kolektīvās aktivitātes
Kolektīvās aktivitātes

Kolektīvās aktivitātes. Mēs veicinām kopīgas aktivitātes arī ārpus darba laika – svinam svētkus, kopā atpūšamies un sportojam.

Pateicība darbiniekiem
Pateicība darbiniekiem

Pateicība darbiniekiem. Mēs pateicamies darbiniekiem par sasniegtajiem rezultātiem, piešķirot piemaksas, prēmijas un balvas.

Darba vide un rīki
Darba vide un rīki

Darba vide un rīki. Mēs rūpējamies par motivējošās darba vides radīšanu un darbam nepieciešamā nodrošinājuma atbilstību.

Aktuālās vakances

Atbalsta operators/ – e

Atbalsta operators/ – e

Rīga

Nākotnes vakance birojā

Nākotnes vakance birojā

Ja vēlies pievienoties Joker komandai, taču šobrīd nav pieejamas aktuālās vakances vai esošās neatbilst tavām profesionālajām iemaņām, augšuplādē savu CV, ja vēlies kļūt par kandidātu kādai no nākotnes vakancēm.

Biežāk uzdotie jautājumi par darbu birojā:

Kāds ir biroja darba laiks?

 

Birojs strādā darba dienās, no plkst. 08:00 līdz plkst.16:30. Birojā ir iespēja izvēlēties īsāku darba dienas ilgumu piektdienās (līdz plkst.15:00), 3 darba dienās darba laiku pagarinot par 30 min.

 

Vai darbiniekiem tiek nodrošinātas apmācības?

 

Augstu vērtējam darbinieku vēlmi pilnveidoties un atbalstām ceļā uz to. Darbiniekiem regulāri tiek nodrošinātas iekšējās un ārējās apmācības, konferenču apmeklējumi un pasākumi pieredzes apmaiņai.

 

Vai strādājot birojā man būs jāapmeklē arī sporta bāri – spēļu zāles?

 

Struktūrvienību apmeklēšanas nepieciešamība un regularitāte atkarīga no ieņemamā amata. Tomēr uzskatām, ka labākai mūsu darbības izpratnei un koleģiālo attiecību veidošanai, ikvienam darbiniekam jāiepazīst arī spēļu zāļu vide – sakārtota, vizuāli saistoša un likumiska.

 

Vai varu būt drošs par sakārtotu darba procesu?

 

Jau 10 gadus strādājam atbilstoši ieviestajai ISO kvalitātes vadības sistēmai, kas paredz, ka visi uzņēmumā notiekošie procesi ir definēti un savlaicīgi aktualizēti. Katram darbiniekam ir iespēja izteikt savus ierosinājumus darba procesu pilnveidošanai.

Biežāk uzdotie jautājumi par darbu birojā:

Uzdod savu jautājumu

Logs nevar būt tukšs
Logs nevar būt tukšs
Logs nevar būt tukšs
Ievadiet Captcha
Paldies, Tavs jautājums saņemts, drīzumā sniegsim atbildi.