Sīkdatņu politika

SĪKDATŅU POLITIKA

Sīkdatņu izmantošanas apraksts www.jokerltd.lv tīmekļa vietnē, norādīti to lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

 

Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Joker LTD pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus risinājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

 

KAS IR SĪKDATNES (cookies)?

Sīkdatnes – ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari u.c.) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Izmantojot sīkdatnes, tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus.

 

Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, to uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

 

Sīkdatnes izmanto lielākā daļa tīmekļa vietņu.

 

KĀDIEM MĒRĶIEM MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Mūsu izmantotās sīkdatnes ļauj Jūs autentificēt, kā arī apstrādāt statistikas datus par mūsu interneta vietnes izmantošanu un konkrētu lapu apmeklēšanu. Aktivizētās sīkdatnes ļauj mums atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu un nodrošināt Jums noteiktas papildu iespējas.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes lai:

 

  • veidotu/uzturētu Jūsu sesiju mūsu interneta vietnē;
  • nodrošinātu interneta vietnes apmeklējumu statistiku;
  • atcerētos Jūsu ekrāna izvēles (preferences), piemēram, izvēlēto valodu;
  • atcerētos, vai Jūs esat (vai neesat) sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;
  • apkopotu interneta vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums analizēt, cik labi mūsu interneta vietne atbilst Jūsu vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus.

 

 

IZMANTOTĀS SĪKDATNES www.jokerltd.lv LAPĀ

Google Analytics sīkdatnes, kas nodrošina anonīmus statistikas datus
_utma Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot mājaslapas unikālos apmeklētājus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 2 (divus) gadus.
_utmb Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot jaunus mājaslapas apmeklētājus un mājaslapas sesijas. Sīkdatnes tiek uzglabātas 30 (trīsdesmit) minūtes.
_utmc Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot sesijas beigas mājaslapā. Sīkdatnes tiek uzglabātas līdz sesijas beigām, kad tiek aizvērta mājaslapa.
_utmz Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot mājaslapas datu plūsmas avotus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 6 (sešus) mēnešus.
_utmt Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot pieteikumu pieprasījumus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 10 (desmit) minūtes.

 

 

KĀ JŪS VARAT PĀRVALDĪT SĪKDATNES?

Ja Jūs vēlaties ierobežot vai bloķēt sīkdatņu lietošanu mūsu interneta vietnē www.jokerltd.lv, Jūs to varat izdarīt, veicot attiecīgas izmaiņas savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, atcerieties − ja Jūs izvēlaties dzēst vai bloķēt noteiktas sīkdatnes, mūsu interneta vietnes darbība un ērtums varētu būt ierobežota, tostarp var būt ierobežota iespēja atteikties no sīkdatnēm, jo šai funkcijai arī ir nepieciešams ievietot sīkdatni Jūsu ierīcē.

 

Lai iegūtu informāciju, kā ierobežot vai bloķēt sīkdatnes noteiktās pārlūkprogrammās, lūdzu, apmeklējiet attiecīgo pārlūkprogrammu interneta vietnes (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer u.c.).

 

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA

Detalizētu informāciju par datu apstrādes pārziņiem, mērķiem un Jūsu tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi lasiet sadaļā Datu aizsardzība.

 

KONTAKTINFORMĀCIJA

Joker LTD kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos: joker@joker.lv