Ja esi pārkāpis robežu, meklē atbalstu!

Informācija atjaunota 15.oktobrī

Ja esi pārkāpis robežu, meklē atbalstu!

Lai sniegtu atbalstu cilvēkiem, kuri saskārušies ar azartspēļu atkarību, kā arī viņu līdzcilvēkiem, katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.00 darbojas konsultatīvais tālrunis + 371 29323202.

 

Uz zvaniem atbild īpaši sagatavoti krīžu un konsultāciju centra ”Skalbes” speciālisti, kuri palīdz zvanītājam atpazīt atkarības pazīmes, uzzināt, kādi ir pirmie soļi, lai uzsāktu cīņu ar atkarību, noskaidrot efektīvākās ārstniecības veidus, kā arī informē par “Pašatteikušos personu reģistru”. Pašlaik šis ir vienīgais specializētais atbalsts pa tālruni tiem, kas saskaras ar azartspēļu ietekmi.

 

“Tālruņa darbība ir svarīgs atbalsta mehānisms, ko pierāda zvanu esamība un plašais problēmu loks par ko runā zvanītāji. Zvanītāji vēlas saņemt ne tikai emocionālo atbalstu, bet arī saprast konkrētus soļus.”, norāda atbalsta tālruņa azartspēļu atkarīgajiem un viņu tuviniekiem koordinatore Santa Laimiņa.

 

 

Konsultatīvais tālrunis 29 323 202 azartspēļu atkarīgajiem un viņu līdzcilvēkiem darbojas kopš 2018. gada. Pašreiz krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes” sadarbībā ar Latvijas Spēļu biznesa asociāciju paplašina azartspēļu atkarības konsultatīvā tālruņa pieejamību.

 

Papildu informācija: www.skalbes.lv